(Turkish) BRIDGE BOĞAZDA KEBAP DENEYİMİ

Bridge Restaurant

Yeni bir ambiyans, sınırları zorlayan lezzetler…
Boğaz’ın en güzel yerinde, eşsiz istanbul manzarasıyla, yepyeni Bridge deneyimine hazır mısın?

Event Hall

Bridge Restaurant’ın Balo Suiti’nde Boğaz’ın eşsiz manzarasına karşı konuklarınızı en iyi şekilde ağırlayacak, en güzel anlarınızı unutulmaz anılara dönüştüreceğiz. Düğün, kına, nişan, resepsiyon, kurumsal etkinlikler, mezuniyet geceleri ve bayi toplantıları gibi büyük ölçekli etkinlikleriniz için Balo Süiti’miz ile hizmetinizdeyiz.

  • GALERI

Cafe

İstanbul Anadolu Yakası’nın en gözde mekanı Bridge Restaurant içinde başka hiç bir yerde tadamayacağınız lezzetlerden oluşan bir menüyle yepyeni bir cafe konsepti yarattık.

İtalyan tarzı dekoruyla kendinizi rahat hissedeceğiniz bu salaş mekanda dostlarınızla keyifli vakit geçirebileceğiniz gibi; doğum günleri, baby shower partileriniz için de size özel bir mekana dönüştürebilirsiniz.

Sungate & Moongate

En özel etkinlikler çok özel hazırlıklar ister. Nişan, kına, baby shower, doğum günü, kurumsal etkinlikler ve bayi toplantısı gibi özel organizasyonlarınız için Sungate ve Moongate salonlarımız ile hizmetinizdeyiz.

Subscribe Our Newsletter

Rezervasyon

    [datetime your-date date-format:dd/mm/yy time-format:HH:mm first-day:1 class:form-control class:input-lg placeholder "Tarih & Saat"]

    NAKKAŞTEPE YOLU BABA NAKKAŞ SOKAK NO:56 BAĞLARBAŞI 34632 İSTANBUL

    Şam Yapı kuruluşudur